წარმოიდგინეთ, თვითმფრინავი ახალ ქალაქში დაეშვა, გარშემო უცხო ენა და უცნობი ქუჩებია, ტელეფონს კი ინტერნეტთან კავშირი არ აქვს. ტაქსის გამოძახება, სასტუმროს მისამართის პოვნა თუ ახლობლებთან...
ოდესმე გიგრძვნია, რომ ყოველდღიურობის რუტინამ თითქოს ჩაგითრია? ვდგებით, მივდივართ სამსახურში, ვბრუნდებით, ვასრულებთ მოვალეობებს და ასე მეორდება დღიდან დღემდე. ეს კომფორტის ზონაა, უსაფრთხო და ნაცნობი,...
მილანი არ არის ტიპური იტალიური ქალაქი. რომისგან განსხვავებით, აქ ისტორია ყოველ ნაბიჯზე არ გხვდება, ვენეციის მსგავსად არხებზე არ არის აგებული და ფლორენციასავით რენესანსის ღია...
ბოლო ათწლეულის განმავლობაში დავით აღმაშენებლის სახელობის ქუთაისის საერთაშორისო აეროპორტი საქართველოს საავიაციო რუკაზე ცენტრალურ მოთამაშედ იქცა. ის, რაც თავდაპირველად მოკრძალებული რეგიონული აეროპორტი იყო, დღეს ქვეყნის...
მოგზაურობა არის გამოცდილება, რომელიც ამდიდრებს ჩვენს ცხოვრებას, გვაძლევს ახალ ემოციებს და საშუალებას გვაძლევს გავიცნოთ მსოფლიო. თუმცა, სწორად შერჩეული ლოკაცია ხშირად განსაზღვრავს რამდენად წარმატებული იქნება...
იტალია — ეს არის ქვეყანა, რომლის ისტორიაც, კულტურა, ხელოვნება და გასტრონომია უამრავ ადამიანს იზიდავს. ქართველებისთვის იტალია განსაკუთრებით მიმზიდველია მისი თბილი ხალხის, ულამაზესი ბუნების და,...
თუ რეგულარულად ჩამოდიხართ საქართველოში - სამუშაოდ, დასასვენებლად ან სტუმრად - თქვენი საკუთარი ბინა თბილისში შეიძლება იყოს სასრუმროების და დაქირავებული ბინები მოსახერხებელი და მომგებიანი ალტერნატივა....
საქართველოში მცხოვრებთათვის, მოგზაურობა სხვადასხვა მიმართულებით დღეს უფრო ხელმისაწვდომია, ვიდრე ოდესმე. თბილისი, ქუთაისი და ბათუმი – ეს სამივე აეროპორტი მომხმარებელს სთავაზობს ავიაბილეთების ფართო არჩევანს, როგორც...

Error 404 - the page doesn't exist
Kutaisi International Airport is one of the main choices for travelers who want to explore Europe from Georgia on a relatively small budget. The...
Travel Internet: How to Stay Connected Abroad
Imagine your plane has just landed in a new city. You are surrounded by an unfamiliar language and unfamiliar streets, but your phone has...
Flight Delay Compensation: Calculate Your Entitlement
flight delay compensation calculator Air travel can be a stressful experience, and nothing adds to the frustration quite like a delayed or canceled flight. The...
A Smooth Adventure With a Small Twist From Kutaisi Airport to Rome
Traveling has always been my greatest passion. Every time I walk into an airport, I feel that familiar spark—the one that promises new streets,...
Top Companies to Rent a Car from at Kutaisi Airport
Every time a traveler lands at Kutaisi Airport, there is a familiar excitement—the sense that another adventure in Georgia is about to begin. From...
Guide to Wizz Air Passenger Rights and Compensation
Knowing Your Rights When Flying Wizz Air. The majority of Wizz Air flights proceed according to schedule, but occasionally your trip may be interrupted...
How to Get Your Wizz Air Delayed Flight Compensation: A Simple Guide
Have you ever experienced a Wizz Air flight delay that disrupted your entire travel schedule by causing you to miss an important business meeting...
How to Get Wizz Air Compensation When Your Travel Plans Hit a Bump
Let’s be real travel is exciting, but it doesn’t always go as planned. If you've ever booked a flight with Wizz Air and ended...